Colours of Sepsis

SepsEast Forum & Colours of Sepsis Novinka

Úvod / Novinky / SepsEast Forum & Colours of Sepsis
SepsEast Forum & Colours of Sepsis

Mimořádné okamžiky na 19th Colours of Sepsis. Deklarovaná vzájemná podpora je důležitá ve všech oblastech života. Zvykle k ní dojde v situaci poznání společných cílů a uvědomění si „starého pravidla“, že „ve dvou se to táhne líp“.

Tyto dva momenty stojí také za rozhodnutím obou institucí - SepsEast Fóra a Colours of Sepsis - deklarovat si při dosahování svých cílů vzájemnou podporu. V existenci obou institucí je to mimořádný okamžik, protože posouvá naše aktivity významným způsobem do evropského teritoria. Při této slavnostní příležitosti si Vás také obě instituce dovoluji pozvat na blok přednášek s názvem „SEPSEAST FORUM & COLOUS OF SEPSIS“. Pochopitelně, přednášky jsou orientovány na sepsi a v odborném programu vystoupí přední odborníci na tuto problematiku z Maďarska, České a Slovenské republiky. Máme se na co těšit a vy si poznamenejte do svého diáře – Úterý, 7. Února 2017, sál Saphire, 10:30 hod, „SEPSEAST FORUM & COLOUS OF SEPSIS“.

Sdílet na sociální služby:    

  Colours of Sepsis

Akce se koná každoročně v lednu. Má postgraduální charakter a je určená lékařům a sestrám, kteří se zabývají intenzivní péči. Organizačním koordinátorem je Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny a Oddělení pediatrické intenzivní a resuscitační péče Kliniky dětského lékařství Fakultní nemocnice v Ostravě. Program akce je připravován v úzké spolupráci s předními odborníky ČLS JEP, SLS a Výukového pracoviště Intenzivní medicíny IPVZ v Ostravě.

  Kontakt

Zvětšit mapu

   
    www.sepseostrava.cz
      facebook.com/sepseostrava

Colour of Sepsis