Colours of Sepsis

Den mladých intenzivistů Novinka

Úvod / Novinky / Den mladých intenzivistů
Den mladých intenzivistů

Tak, tady je první z před-kongresových aktivit pro 21. Colours of Sepsis. Věřím, že „DEN MLADÝCH INTENZIVISTŮ“ začne psát na Colours podobně úspěšnou historií, jako „PG kurz sester intenzivní péči“, či sympozium „Aktuality v dětské intenzivní péči“.

Osobně mu to velice přeji a za angažovanost v přípravě moc děkuji MUDr. Ondrovi Jorovi z KARIM FN Ostrava. Vždyť již teď má hotový celý program … wow :-) :-) !! Tak nezapomeňte si poznamenat do svých kalendářů barevnou tužkou datum: PONDĚLÍ, 28. LEDNA 2019, SÁL PLATINUM OD 10:00 do 17:30.

Všem přeji krásné letní dny
Roman Kula

Sdílet na sociální služby:    

  Colours of Sepsis

Akce se koná každoročně v lednu. Má postgraduální charakter a je určená lékařům a sestrám, kteří se zabývají intenzivní péči. Koordinátorem a garantem odborného programu je Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny a Oddělení pediatrické intenzivní a resuscitační péče Kliniky dětského lékařství Fakultní nemocnice v Ostravě. Program akce je připravován v úzké spolupráci s předními odborníky ČLS JEP, SLS a Výukového pracoviště Intenzivní medicíny IPVZ v Ostravě.

  Kontakt

Zvětšit mapu

   
    www.sepseostrava.cz
      facebook.com/sepseostrava

Colour of Sepsis