Colours of Sepsis

POZOR Novinka

Úvod / Novinky / POZOR
POZOR

Program 20th Colours of Sepsis bude opět komponován do VŠECH ŠESTI SÁLŮ hotelu Clarion a to včetně úterý 30. ledna 2018, kdy ve VŠECH SÁLECH začíná v 08:30 ráno. Tak si nezapomeňte správně zarezervovat ubytování, abyste o nic důležitého nepřišli.

Tak třeba, v úterý 30. ledna 2018 si budete moct v sále Saphire hned ráno vyslechnout blok přednášek na vskutku “horké“ téma a to „Cirkadiální rytmus na ICU“ (pozn. autora – letos byla za výzkum této problematiky udělená Nobelova cena za lékařství!). A hned po tomto bloku bude následovat odborně a herecky vždy famózní koncert v podobě zvané přednášky prof. Mervyna Singera z Londýna na téma neméně „horké“ a to: „Myths and misconceptions in care of critically ill patients”… Máme se na co těšit

Sdílet na sociální služby:    

  Colours of Sepsis

Akce se koná každoročně v lednu. Má postgraduální charakter a je určená lékařům a sestrám, kteří se zabývají intenzivní péči. Organizačním koordinátorem je Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny a Oddělení pediatrické intenzivní a resuscitační péče Kliniky dětského lékařství Fakultní nemocnice v Ostravě. Program akce je připravován v úzké spolupráci s předními odborníky ČLS JEP, SLS a Výukového pracoviště Intenzivní medicíny IPVZ v Ostravě.

  Kontakt

Zvětšit mapu

   
    www.sepseostrava.cz
      facebook.com/sepseostrava

Colour of Sepsis