Postgraduální kurz SEPSE a MODS  

Colours of Sepsis – Sepse Ostrava

English
 

19. ročník Colours

 
   

 

Historie COLOURS

 

 

Organizačně technické zajištění akce

Sanopharm cz
 
 
7. - 10. února 2017
Clarion Congress Hotel Ostrava
Úvod Historie kurzu Fotogalerie Video Ke stažení Partneři Mapa Kontakty  

Pediatrické sympozium

14. sympozium „Aktuality v dětské intenzivní péči“

Přátelé dětské intenzivní medicíny, milé kolegyně, milí kolegové,
jménem organizátorů bychom vás chtěli pozvat i příští rok na XIV. Sympozium „ Aktuality v dětské intenzivní péči ", které se uskuteční ve dnech 7.- 8.2. 2017 v rámci 19. postgraduálního kurzu Colours of sepsis v Ostravě.

Evaluační dotazník

Pro ty kdo absolvovali Aktuality v dětské intezivní péči Dotazník ke spokojenosti, komentářům a připomínkám k Aktualitám v dětské intenzivní péči, tyto komentáře, návrhy , připomínky budou zohledněny při příštím ročníku dle možností.

Evaluační dotazník ke 14. aktualitám v dětské intenzivní péči ke stažení. Vyplněný dotaznik odešlete na email tomas.zaoral@post.cz do konce února 2017.

Program bude i nadcházející rok opět zahrnovat nejen vyžádané přednášky domácích a zahraničních kolegů, ale zároveň poskytne i prostor pro vaši aktivní účast. Snažili jsme se i tentokrát vybrat témata, která by vás zaujala: trauma a polytrauma u dětí, život ohrožující krvácení u dětí - ŽOK, ARDS u dětí, dítě jako dárce, peri a pooperační analgezie u dětí, parenterální nutrice v dětské intenzivní péči, sepse a závažné infekce u dětí, akutní stavy v neurologii u dětí. Nově bude zařazen workshop KPR u dětí a nebude chybět ani téma simulace v dětské intenzivní medicíně. Opět bude zařazen již 3.ročník - Memoriál Petra Gašparce. Stejně jako minulý rok, tak i v příštím roce chceme dát velký prostor kazuistikám.

Srdečně vás tedy zveme k aktivní účasti nejen k vybraným tématům, ale i ke kazuistikám.

K aktivní účasti se můžete hlásit na webu, kde najdete přihlašovací formulář.

Uzávěrka přihlášek k aktivní účasti je do 15.1.2017

Těšíme se na to, že pro nás všechny bude toto setkání opět příležitostí k nabytí nových vědomostí, sdílení zkušeností a také možností k vytvoření nových osobních kontaktů.

Těšíme se na vaši účast a příští rok nashledanou v Ostravě

Jménem organizačního výboru sympozia XIV.Aktuality v dětské intenzivní péči

MUDr. Tomáš Zaoral